Sünnitusjärgne treening


Emmede sünnitusjärgse taastumise trenn koos beebidega on suurepärane aeg naisele endale, mil ta saab pöörata tähelepanu iseendale, oma kehale ja meelele ja ei pea selleks kõrvale jätma oma pisitibu! Vastupidi - beebi on isegi mänguliselt abiks harjutuste sooritamise juures!

Taastavate harjutuste fookus on suunatud kõige enam süvalihaste, eriti vaagnapõhja ja alakõhulihaste treeningule. Trenn sobib ideaalselt ka diastaasi puhul. Samuti vabastame selja- ja turjapingeid, töötame sünnitusjärgselt sageli nii tundlike liigeste korrashoiuga.
Lapse vanus: 2-kuust kuni käimahakkamiseni.

Lapsed armastavad tunnis enamasti emme kehaga kontaktis olla ja üheskoos teha pehmelt kiikuvaid joogaharjutusi, väiksemad ka lihtsalt lesida ema kõrval. Vabalt võib selle tunni ajal ka titat imetada - on olemas isegi paar harjutust, mida emme saab teha just sel ajal! 

Roomavad, käputavad lapsed mängivad sageli tunnis, kuid kaasame neidki ikka oma vahvatesse joogaliikumistesse, kohe kui lapsel selleks huvi tekib.
Treening toimub maksimaalselt kahe emme ja nende beebidega. See annab treeningule personaalse lähenemise. Ideaalne võimalus trenni teha koos sõbrannaga. 

Trennid toimuvad neljapäeviti 11.00-12.00 või 13.00-14.00. Treeningtasu kahele emmele kokku 64 €. 
Broneerimiseks palun kirjuta info@stuudiohoitud.ee

Treeningu juhendaja on Aale-Triinu Sonn. 

Soovi korral individuaalne nõustamine, personaalne taastav treeningkava, vajadusel kõhulihaste kinesioteipimine, diastaasi manuaalne sulgemine, bengung kõhusidumine. Individuaalset lähenemist on hea kasutada just diastaasi korral, samuti nt vaagnapõhja probleemidega, sealhulgas ka allavaje või lekkimine.