Spinning Babies®


See eriline pere- ja sünnikoolitus on mõeldud eelkõige vanematele, kes soovivad võimalikult teadlikult ja igakülgselt valmistuda loomulikuks sünnituseks.

Spinning Babies® Certified Parent Educator ülipõhjalik pere- ja sünnituskoolitus on kestvusega 3,5 h, mille käigus antakse perele teadmised, otsesed töövõtted ning ka väga hea arusaamine iseseisvaks tegutsemiseks nii rasedusaegseks heaoluks kui ka läbi kogu sünnitusprotsessi.

Koolituse käigus läbitakse kõik sünnituse füsioloogiat puudutavad tähtsad võtmetegurid, s.h. kõhubeebi parima üsasisese asendi soodustamine nii sünniks valmistumise perioodil kui ka sünni käigus.  Tehnikad, mille abil saab beebile rohkem ruumi teha, soodustavad loomulikku sünnitust.

Koolitus sisaldab lisaks selgitavale loengule praktilist paaristööd partnerite vahel ja edasist ligipääsu Spinning Babies® lapsevanemate juhenditele, mis käsitlevad nii rasedust kui ka rahulduspakkuva sünnituse materjale. Tegemist on kindlates raamides ja etteantud sisuga maailmatasemel tipp-koolitusega, mis on töötatud välja rahvusvahelise ämmaemandate ja füsioterapeutide grupi poolt, et tuua vajalik info ja võimalikud lahendused vanemateni essentsiaalsel viisil.
Spinning Babies® koolituse läbiviija on Eesti Spinning Babies sertifitseeritud koolitaja ja kehaterapeut Aale-Triinu Sonn. 

Spinning Babies® koolitus kestab 3,5 h ja selle maksumus on 150 €.  Broneerimiseks palun kirjuta anjani1008@gmail.com

Spinning Babies® sünnikoolitused vähendavad võimalikku sekkumisvajadust sünnituse käigus, minimaliseerivad võimalikke komplikatsioone ja samuti on koolituse läbinud beebiootajatel statistiliselt oluliselt vähenenud vajadused keisrilõigeteks. Vaata lisaks infot: www.spinningbabies.com.

Tagasiside koolituse läbinutelt


"Spinning Babies® koolitus oli väga vajalik, et saada parem sünnituskogemus.
Me saime teadmised lapse sünnist ja harjutused, mida ma igapäevaselt ka kodus tegin. Imeline koolitus. Me abikaasaga imestame siiamaani, miks inimesed üldse sellest midagi ei tea. See koolitus peaks olema kohustuslik, sest tänu nendele harjutustele olid mu lihased lõdvestunud ja sünnitasin oma tütre siia ilma kerge vaevaga-rebenditeta!"

"Meie beebi poiss sündis 07.02 hommikul. Beebi kaalus 3935g ja oli 53cm pikk. Kõik läks super hästi, sünnitus kokku kestis vaid ca 4h 30min. Aitäh teile toetuse, hea nõu ja lina eest. Sünnitus edenes nii kiirelt, et selle käigus ei olnudki vaja ühtegi Spinning Babies harjutust teha, see eest sai neid enne hulgaliselt tehtud. :) "

"Vahepeal on beebi ennast ilusti peaseisu pööranud :) Oleme spinning babies harjutusi teinud!"

“I learned so much, used all the information and I had the most amazing pregnancy, labour and birth… My birth was incredible.”

“The techniques I learned in class with [my Spinning Babies® Certified Parent Educator] were pure relief. Spinning Babies® Parent Class all the way!”

“I did everything my way and just knowing how and why to do some moves made total sense. This is great information to know.”