Bengkung


Bengkung on iidne ja efektiivne meetod, mida kasutatakse juba aastasadu, et toetada naiste tervist ja taastumist pärast sünnitust. See traditsiooniline kõhusidumise tehnika on pärit Malaisia kultuurist ning pakub palju rohkem kui lihtsalt vöö ümbermõõdu vähendamist. Bengkungi eesmärk on toetada naise keha loomulikku paranemisprotsessi pärast rasedust ja sünnitust.

Bengkung kõhusidumise protsess hõlmab spetsiaalse puuvillase või linasest kangast sideme kasutamist, mis mähitakse tihedalt ümber naise kõhu, alaselja ja vaagna piirkonna. 
See sidumine aitab toetada naise kõhtu ja alaselga, taastades samal ajal nende loomuliku asendi pärast sünnitust. Bengkungi peamine eesmärk on aidata naisel taastada keha struktuur ja toonus pärast rasedust, leevendada alaselja ja vaagna valu ning soodustada keha üldist paranemist.

Bengkungi sidumise ajal saab naine õppida paari erinevat tehnikat, mida saab hiljem kodus kasutada. Enne sidumist tehakse kõhumassaaži õliga, mis on valmistatud ürtidest ja õlidest, mis on tuntud oma nahka tervendavate, pinguldavate, noorendavate omaduste poolest.

Miks tasub Bengkung kõhu sidumist teha?


TOETUS JA STABIILSUS

Bengkung-sideme kasutamine pakub kõhule ja taljele tuge ning aitab toetada kõhulihaseid ja selgroogu. See aitab vähendada seljavalu ning parandada keha hoiakut ja selgroo joondust.

KÕHU TAANDUMINE

Raseduse ajal venivad kõhulihased ja nahk, bengkungi kõhu sidumine aitab neid tagasi normaalsesse olekusse naasta. Sideme tugev rõhk kõhule aitab lihastel taanduda ja kõhu mahtu vähendada.

VEREVOOLU JA LÜMFIRINGE PARANDAMINE

Bengkung-sideme tihedus aitab parandada verevoolu ja lümfiringet kõhu piirkonnas. See võib aidata kiirendada paranemisprotsessi, vähendada turseid ja soodustada toitainete ja hapniku jõudmist taastuvatesse kudedesse.

EMOTSIONAALNE TOETUS

Bengkungi kõhu sidumisel on ka psühholoogiline mõju. Sidumine võib pakkuda naistele tunnetatavat turvatunnet ja mugavustunnet pärast sünnitust, aidates neil taastuda ja kohaneda uue emaduse rolliga.


Bengkung sidumine koos lina rendiga üheks kuuks on 45 €. Võimalik ka lina endale päriseks osta. 
Sidumise ja massaaži kestvusaeg on 1 tund.  Aja broneerimiseks palun kirjuta info@stuudihoitud.ee

Bengkung sidumist teeb Hoitud Naine eestvedaja Marie. Täpsmalt saad lugeda Marie kohta hoitudnaine.ee lehelt.