Teenused

Kookonhoolitsus


Kookonhoolitsus on iidne sulgemise rituaal, mis koosneb mitmetest protseduuridest 5h vältel. Hoolitsust tehakse igasuguse eluetapi lõpetamise ja uude astumise hetkel. 

Loe lähemalt

Massaaž


Massaaž pakub lõõgastust ja heaolu, aidates leevendada lihaspingeid ja parandada vereringet. Meie professionaalne massöör tagab personaalse ja kvaliteetse hoolitsuse, mis vastab teie individuaalsetele vajadustele. 


Loe lähemalt

Aroomi Puudutus


Aroomi Puudutus ehk AromaTouch™ on patenteeritud tehnika, mis teostatakse looduslike teraapiliste õlidega. Selle on välja töötanud kiropraktik ja eeterlike õlide ekspert dr. David K. Hill.

Loe lähemalt

Taimekompress


Soe kompress kodumaistest ravimtaimedest teostatkse kõhule ja alaseljale. Ravimtaimed aitavad parandada seedimist, rahustada närvisüsteemi, paraneb vereringlus ja siseorganite töö.

Loe lähemalt

Rebozo lõõgastus


Rebozo
lõõgastus on traditsiooniline Mehhiko käsitöö sallidega keha õrn lõõgastamine läbi kiigutamise, vibratsiooni ja kompressiooniga. Selle tehnika lõdvestab kogu keha, joondab skeletti, aitab vabastada pingeid ja rahustada meelt. Tehnika on ülimalt leebe, sobides kõigile - rasedatele, lastele, meestele.

Loe lähemalt

Bengkung kõhu sidumine


Iidne kõhusidumise viis pika linaga, mis toetab emme sünnitusjärgset keha ja aitab loomulikul viisil selle taastumisele kaasa. Sidumisele eelneb sooja õliga kõhumassaaž.

Loe lähemalt

Imetamisnõustamine


Mõnele midagi nii loomulikku ja kerget, kui seda on imetamine, võib teisele olla korralik katsumus. Milline iganes on sinu mure seoses imetamisega, seda nii enne sünnitust, haiglas olles kui ka hiljem kodus, tasub alati ühendust võtta nõustajaga, kes aitab koos sinuga, sulle ja beebile sobiliku lahenduse leida.

Loe lähemalt

Spinning Babies sünnituskoolitus


See eriline pere- ja sünnikoolitus on mõeldud vanematele, kes soovivad võimalikult teadlikult valmistuda loomulikuks sünnituseks. Koolituse käigus läbitakse kõik sünnituse füsioloogiat puudutavad tähtsad võtmetegurid, s.h. kõhubeebi parima üsasisese asendi soodustamine nii sünniks valmistumise perioodil kui ka sünni käigus.

Loe lähemalt


Sünnitusjärgne treening


Emmede sünnitusjärgse taastumise trenn koos beebidega on suurepärane aeg naisele endale, mil ta saab pöörata tähelepanu iseendale, oma kehale ja meelele ja ei pea selleks kõrvale jätma oma pisitibu!

Loe lähemalt