Massaaž


Massaaž pakub lõõgastust ja heaolu, aidates leevendada lihaspingeid ja parandada vereringet. Meie professionaalne massöör Rauno tagab personaalse ja kvaliteetse hoolitsuse, mis vastab teie individuaalsetele vajadustele. 

Pakume pea-, aroomi-, laste- ja klassikalist massaaži. Lisaks on võimalik tulla ka ema-lapse massaaži, mis annab ainulaadse võimaluse lõõgastuda teil kahel, ilma et peaksid lapse kuskile hoidu andma.
Regulaarne massaaž võib oluliselt parandada teie üldist heaolu ja elukvaliteeti. Massaaž aitab leevendada lihaspingeid ja valu, parandades vereringet ja soodustades lihaste taastumist. Lisaks vähendab massaaž stressi ja ärevust, soodustades lõõgastumist ja vaimset tasakaalu. Samuti võib regulaarne massaaž parandada une kvaliteeti ja tugevdada immuunsüsteemi, aidates kehal paremini võidelda haigustega. Kokkuvõttes toetab massaaž nii füüsilist kui ka vaimset tervist, muutes selle väärtuslikuks osaks teie terviserutiinist.

Pea- ja näomassaaž - 25 €

Lõõgastav ning rahustav pea- ja näomassaaž

Klassikaline massaaž (30/60/90 min) - 30/50/65 €

Klassikalise massaaži peamisi eesmärke on lõdvestada kogu keha.

Aroomimassaaž (30/60/90 min) - 35/55/70 €

Lastemassaaž  - 25 €

Lastemassaaž sobib lastele alates 1. elukuust. Massaaž avaldab positiivset mõju lihaskonnale, soodustab südame- ja veresoonkonna süsteemi ja hingamis-organite tööd ja arengut. Lisaks muudab massaaž lapsed haigustele vähem vastuvõtlikuks, vabastab neid tekkinud lihaspingetest, stressist, paraneb unekvaliteet ning paraneb ka laste õpivõime.

Ema-lapse massaaž - 50 €

Antud teenusega pakume massaaži (-30 minutit) lapsele ning võimaluse korral koheselt ka emale/isale lõõgastavat selja-, turja- ja kaelamassaaži (30 minutit)

Jalamassaaž - 25 €


Broneerimine: https://broneerimine.timma.ee/customergroup/kindlateskates

Massaaže viib läbi Rauno.