Aroomi Puudutus


Aroomi Puudutus ehk AromaTouch™ on patenteeritud tehnika, mis teostatakse dōTERRA looduslike teraapiliste õlidega. Selle on välja töötanud kiropraktik ja eeterlike õlide ekspert dr David K. Hill. Aroomi Puudutuse tehnika keskendub eeterlike õlide süstemaatilisele ja rütmilisele pealekandmisele kindlatesse kehapunktidesse. Tehnika on eelkõige mõeldud inimese heaolu, kehalise ja vaimse tasakaalu taastamiseks.

Aroomi Puudutuse ajal kasutan kaheksa erineva eeterliku õli kombinatsiooni. Need õlid on spetsiaalselt valitud nende aromaatsete omaduste, kehale ja vaimule kasulike omaduste järgi. Õlid ja puudutused aitavad taastada keha tasakaalu, alandanda stressi, leevendada põletikulisi protsesse ning toetada immuunsüsteemi. Lisaks tõstab meeleolu ja energeetilist heaolutunnet.

Aroomi Puudutus hõlmab endas 4 etappi:


1. etapp
– Lõõgastavad õlid aitavad luua heaolutunde. Lõõgastavad ja aitavad tekitada sisemist rahu.

2. etapp – Toetavad õlid stimuleerivad kudesid, soodustavad organismi puhastumist. Parandavad immuunsüsteemi toimimist ja aitavad looduslikult taastuda.

3. etapp - Rahustavad õlid stimuleerivad samuti kudesid, jahutavad, lõõgastavad ja vähendavad lihaspingeid.

4. etapp – Kosutavad õlid parandavad meeleolu, leevendavad ärevust. Tasakaalustavad füüsiliselt ja emotsionaalselt. Soodustavad meeleselgust, kosutavad ja värskendavad ning lisavad energiat.

Kellele tehnika sobib

Aroomi Puudutuse tehnika sobib kõigile - lastele, naistele ja meestele. Vanus ja sugu siinkohal rolli ei mängi.

Seanss kestab 45 min.

Seanssi hind 55 €. 

Broneeringu tegemist palun kirjuta info@stuudiohoitud.ee

Aroomi Puudutust viib läbi Hoitud Naine eestvedaja Marie. Täpsmalt saad lugeda Marie kohta hoitudnaine.ee lehelt.