Hoitud Naine / aroomiteraapiline parfümeeria

Läbi müüdud
45,75 €
8. november, kell 19.00-22.30
Läbi müüdud

Lõhnadel ja taimedel on võime mõjutada emotsionaalset heaolu mitmel erineval viisil. On aroome, mis võivad aidata rahustada ja lõdvestada, teised aga ergutada ja stimuleerida.

Aroomid mõjutavad aju limbilist süsteemi, mis vastutab emotsioonide eest. Ning lõhnamälu on tugevaim. See on ka põhjus, miks mõni lõhn võib meid ajas tagasi viia ning meelde tuua pisidetaile, mille uskusime ammu unustanud olevat.

Sel õhtul tutvustab parfüümimaag Kai Laidla Ambra parfüümi- ja kunstistuudiost aroomiteraapilisi parfüüme, ajaloolisi toorkomponente ning juhendab läbi turgutava lõhnameditatsiooni.

Stuudio Hoitud teenuste seast leiab mitmeid erilisi heaoluteenuseid, mis keskenduvad naise hormonaalsüsteemi tasakaalustamisele. Läbi kompresside, massaažide ja vannirituaalide, on võimalik parandada fookust ja rahustada närvisüsteemi. Iga naine on ainulaadne ja tema vajadused elu erinevates etappides erinevad. Seetõttu on ka iga protseduur personaalne ja naise hetke vajadusi arvestav. Sellest kõigest räägib sel õhtul lähemalt Stuudio Hoitud loovenergia ja hoidja Marie Ilves.

Liitu meiega sel rahustaval, emotsionaalsel ja veidi müstilisel novembrikuu õhtul Stuudio Hoitud ruumides. Naudime tervitusena asteekide iidse retsepti järgi valminud jõudu andvat kakaojooki ning õhtu jooksul kihistame mulli saatel (valikus on nii alkoholiga kui ka alkoholivaba vahuvein).


Tule julgelt üksi või võta kaasa sõbrannad, et nendega ühist kogemust jagada! Kohtade arv on piiratud, seega kindlusta koht varakult. Lõhnadel ja taimedel on võime mõjutada emotsionaalset heaolu mitmel erineval viisil. On aroome, mis võivad aidata rahustada ja lõdvestada, teised aga ergutada ja stimuleerida.